Cestující si v Kladně stěžovali na chování řidiče autobusu, byl pod vlivem pervitinu

19.03.2017
Na policejní linku bylo ve čtvrtek 16. března 2017 v brzkých ranních hodinách krátce po jedné hodině oznámeno velmi podezřelé jednání a nepříjemné chování řidiče linkového autobusu k cestujícím na trase Praha – Kladno. Na základě tohoto oznámení policisté kladenského dopravního inspektorátu zastavili v Kladně v Pražské ulici ke kontrole tento autobus jedoucí ve směru […]

Na policejní linku bylo ve čtvrtek 16. března 2017 v brzkých ranních hodinách krátce po jedné hodině oznámeno velmi podezřelé jednání a nepříjemné chování řidiče linkového autobusu k cestujícím na trase Praha – Kladno.

Na základě tohoto oznámení policisté kladenského dopravního inspektorátu zastavili v Kladně v Pražské ulici ke kontrole tento autobus jedoucí ve směru do ulice Vodárenská. Po předložení potřebných dokladů k řízení motorového dopravního prostředku, vyzvali policisté řidiče k provedení dechové zkoušky a testu na drogy.

Dechová zkouška na alkohol byla s negativním výsledkem. U testu na drogy byl výsledek pozitivní, a to na látku amfetamin. Padesáti čtyř letý řidič usedl za volant autobusu, i přes skutečnost, že před jízdou užil omamnou látku.

Muž je nyní podezřelý z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Přečteno 10x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík

Rozvrh hodin

Cena od: 0.12 EUR