Dvě nehody v Kladně během několika minut, ženu srazilo auto, další pak srazil vlak

14.11.2017
V Kladně došlo v pondělí večer během několika minut ke dvěma nehodám, při kterých byly sraženy chodkyně. Při té první došlo v Kleinerově ulici v centru města ke sražení ženy osobním automobilem na přechodu pro chodce, a to vedle místního supermarketu. Na místo vyjížděly posádky ZZS Středočeského kraje a také hlídky Policie ČR a MP […]

V Kladně došlo v pondělí večer během několika minut ke dvěma nehodám, při kterých byly sraženy chodkyně.

Při té první došlo v Kleinerově ulici v centru města ke sražení ženy osobním automobilem na přechodu pro chodce, a to vedle místního supermarketu. Na místo vyjížděly posádky ZZS Středočeského kraje a také hlídky Policie ČR a MP Kladno.

Žena utrpěla při střetu velmi vážná poranění. Mimo jiné utrpěla vážná poranění v oblasti hlavy (kraniotrauma), dále pak kupříkladu poranění hrudní páteře. Žena byla uvedena do umělého spánku a byla připojena na umělou plicní ventilaci. Následně byla posádkami ZZS SČK transportována do motolské nemocnice.

Jen o několik minut později došlo k dalšímu sražení chodkyně. Tentokrát na okraji Kladna, poblíž areálu Lego, se v kolejišti pohybovala žena se svým přítelem. Před přijíždějícím vlakem stihl muž uskočit, žena však byla odhozena na zem.

Na místo vyjely jednotky HZS SČK ze stanice Kladno a HZS SŽDC ze stanice Kralupy nad Vltavou. K místu zamířily také posádky RZP a RV ZZS Středočeského kraje a hlídky Policie ČR.

Záchranáři zjistili, že žena neutrpěla při nehodě téměř žádná poranění. K dovyšetření ji proto převezli do kladenské nemocnice.

Okolnosti obou nehod vyšetřují i nadále kladenští dopravní policisté.

Přečteno 17x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík