Muž zemřel při nárazu Fordu do stromu u Stéblové, policie hledé svědky

19.03.2017
Dne 18. března večer kolem 20.30 jel 47letý řidič s vozidlem Ford po silnici od Starých Ždánic směrem na Stéblovou. V jedné zatáčce zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze vozovky, dostal smyk a s vozidlem narazil do stromu. Muž při čelním střetu utrpěl zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehl. Blízké okolí nehody […]

Dne 18. března večer kolem 20.30 jel 47letý řidič s vozidlem Ford po silnici od Starých Ždánic směrem na Stéblovou. V jedné zatáčce zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze vozovky, dostal smyk a s vozidlem narazil do stromu. Muž při čelním střetu utrpěl zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehl. Blízké okolí nehody zalesněného úseku prohledával i psovod, aby policisté vyloučili přítomnost dalších spolujezdců ve voze.

V souvislosti s touto dopravní nehodou policisté žádají svědky události, kteří se nacházeli na místě, a mohli by poskytnout cenné informace pro vyšetřování. Hledáme mladý pár, který přijel k nehodě osobním automobilem nezjištěné značky. Muž i žena měli být sportovně oblečeni (v teplácích) a po příjezdu záchranné služby odjeli neznámo kam. Právě oni by mohli policistům podat důležité svědectví. V tomto případě volejte na Skupinu dopravních nehod 974 566 254 nebo přímo linku 158.

Přečteno 11x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík