Na požár v motorové části autobusu upozornila řidiče policejní hlídka

16.07.2017
Operační důstojník Policie České republiky oznámil hasičům v 13:25 hodin, že ve Vizovicích na náměstí hoří autobus. Požární poplach byl vyhlášen profesionálním hasičům z centrální požární stanice Zlín a dobrovolným hasičům města Vizovice. Hasiči vyjeli s dvěma automobilovými stříkačkami. Plameny v motorovém prostoru se podařilo uhasit řidiči autobusu ještě před příjezdem hasičů. Řidič vyšetřovateli hasičů […]

Operační důstojník Policie České republiky oznámil hasičům v 13:25 hodin, že ve Vizovicích na náměstí hoří autobus. Požární poplach byl vyhlášen profesionálním hasičům z centrální požární stanice Zlín a dobrovolným hasičům města Vizovice. Hasiči vyjeli s dvěma automobilovými stříkačkami.

Plameny v motorovém prostoru se podařilo uhasit řidiči autobusu ještě před příjezdem hasičů.

Řidič vyšetřovateli hasičů sdělil, že jel v autobusu spolu s 25 cestujícími. Po zastavení na zastávce u autobusu zastavila hlídka policie, která řidiče upozornila, že se mu kouří z motoru. Vyzval proto cestující k opuštění vozidla. Pak vyšel ven s hasicím přístrojem a začínající požár uhasil jedním hasicím přístrojem.

Příčinou vzniku požáru je technická závada na motoru autobusu.

Škoda způsobená požárem nebyla prozatím vyčíslena. Při požáru nebyl nikdo zraněn.

Přečteno 7x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík