Neznámý vandal poškodil na parkovišti na Smíchově 43 zaparkovaných aut

10.08.2017
Okolo 2. hodiny ráno byli ve čtvrtek přivoláni pražští policisté do ulice Pod Tratí na pražském Smíchově, kde bylo na místním parkovišti poškozeno několik zaparkovaných aut. Přivolaní policisté, mimo jiné z MOP Smíchov, napočítali celkem 43 poškozených aut. Auta měla především poškrábaný lak, a to jak na kapotě vozu, tak na střechách, dveřích. U několika […]

Okolo 2. hodiny ráno byli ve čtvrtek přivoláni pražští policisté do ulice Pod Tratí na pražském Smíchově, kde bylo na místním parkovišti poškozeno několik zaparkovaných aut.

Přivolaní policisté, mimo jiné z MOP Smíchov, napočítali celkem 43 poškozených aut. Auta měla především poškrábaný lak, a to jak na kapotě vozu, tak na střechách, dveřích. U několika vozů byla poškozena také skla.

Policisté museli případ řádně zadokumentovat a postupně začali vyrozumívat majitele vozidel. Na majitele, které se nepodařilo dohledat, čeká za stěračem jejich vozů informační leták.

Výše vzniklé škody je předmětem dalšího šetření. Celý případ je vyšetřován pro podezření z trestného činu poškození cizí věci.

Mezi poškozenými vozy jsou stará i novější auta, prakticky všech různých značek. Od Škodovky, přes Ford, Citroen, Peugeot až po BMW, či Chevrolet.

Přečteno 18x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík