Noční jízda na babetě skončila na Českokrumlovsku smrtí

18.06.2017
Páteční noc dne 16. června 2017, přinesla další tragickou dopravní nehodu. Krátce před půl dvanáctou hodinou noční přijal operační důstojník oznámení o dopravní nehodě na silnici III/14311 u obce Nová Ves směrem na České Chalupy na Českokrumlovsku. Na policii tuto událost oznámila náhodná chodkyně, která si všimla, že u silnice leží havarovaný malý motocykl značky […]

Páteční noc dne 16. června 2017, přinesla další tragickou dopravní nehodu. Krátce před půl dvanáctou hodinou noční přijal operační důstojník oznámení o dopravní nehodě na silnici III/14311 u obce Nová Ves směrem na České Chalupy na Českokrumlovsku. Na policii tuto událost oznámila náhodná chodkyně, která si všimla, že u silnice leží havarovaný malý motocykl značky Babetta a vedle něj muž, který nejeví známky života. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka českokrumlovských dopravních policistů. Šetřením na místě bylo zjištěno, že zemřelým je třiašedesátiletý muž z Českobudějovicka. Z dosavadního šetření vyplývá, že pravděpodobně řídil malý motocykl bez přilby. Při své noční jízdě z dosud nezjištěných příčin vjel do protisměru, vyjel mimo komunikaci, kde havaroval do plotu. Svým zraněním na místě podlehl.

Přesná příčina a okolnosti tragické události jsou předmětem dalšího policejního šetření.

Jakékoliv další informace, které by přispěly k objasnění všech skutečností uvedené dopravní události, předejte prosím českokrumlovským dopravním policistům na jejich služebně v budově Územního odboru policie Český Krumlov v Tovární ulici, na telefonním čísle 974 232 250, případně cestou policejní linky číslo 158.

Děkujeme.

Na jihočeských silnicích se jedná o osmnáctou oběť dopravních nehod.

Přečteno 10x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík