Při střetu dvou vozů ve Zdounkách bylo zraněno šest lidí

16.07.2017
Hasiči přijali v 13:35 hodin oznámení dispečinku Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje, p.o., že v křižovatce v Těšánkách došlo k srážce dvou osobních vozidel. Na místě bylo potvrzeno několik zraněných. Operační důstojník hasičů vyslal na místo dopravní nehody jednotku profesionálních hasičů z požární stanice Kroměříž s jedním zásahovým vozem. Při příjezdu na místo nehody blokovaly […]

Hasiči přijali v 13:35 hodin oznámení dispečinku Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje, p.o., že v křižovatce v Těšánkách došlo k srážce dvou osobních vozidel. Na místě bylo potvrzeno několik zraněných. Operační důstojník hasičů vyslal na místo dopravní nehody jednotku profesionálních hasičů z požární stanice Kroměříž s jedním zásahovým vozem.

Při příjezdu na místo nehody blokovaly provoz na silnici č. 432 vozy značky Ford a Fiat. Posádky z obou vozidel byly v péči záchranářů. Později přijely další dva sanitní vozy. Celkem bylo na místě šest zraněných. Všichni byli později převezeni k dalšímu vyšetření do nemocnice.

Z poškozených vozidel neunikly oleje ani palivo. Hasiči provedli protipožární opatření. Po celou dobu šetření nehody policií usměrňovali dopravu.

Po zadokumentování nehody odklidili poškozená vozidla na krajnici, uklidili silnici a vrátili se zpět na stanici.

Přečteno 6x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík

Vystřihovánka HASIČ

Cena od: 0.17 EUR