Chebští kriminalisté pátrají po pachateli, který napadl ženu nožem

19.03.2017
Chebští kriminalisté pátrají po pachateli zvlášť závažného zločinu Loupeže, ke které mělo dojít v ranních hodinách 27. února v Mariánských Lázních. Muž zabouchal na dveře jednoho z Mariánskolázeňských bytů. Využil momentu překvapení a po té co žena otevřela dveře, natlačil ji za použití násilí do chodby bytu a požadoval po ní finanční hotovost. Během loupeže […]

Chebští kriminalisté pátrají po pachateli zvlášť závažného zločinu Loupeže, ke které mělo dojít v ranních hodinách 27. února v Mariánských Lázních.

Muž zabouchal na dveře jednoho z Mariánskolázeňských bytů. Využil momentu překvapení a po té co žena otevřela dveře, natlačil ji za použití násilí do chodby bytu a požadoval po ní finanční hotovost. Během loupeže muž na poškozenou zaútočil nožem, který měl u sebe a ženě tak způsobil poranění ruky. Z bytu následně odcizil finanční hotovost ve výši kolem 2 800 korun a poté odešel.

Popis pachatele:
Muž ve věku 40 let, vysoký cca 175 cm, silnější postavy, snědé pleti. Kratší tmavé vlasy, česané dopředu, pravděpodobně nagelované. Byl silně cítit alkoholem.
Na sobě měl volné tmavě modré džíny, tmavě modrou péřovou bundu, na rukou měl pracovní rukavice, ze shora byly tmavé, látkové, ze spodu byly světlé, kožené.

Chebští kriminalisté po muži na identikitu pátrají. Pokud osobu poznáváte, volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo svůj poznatek sdělte na nejbližším obvodním oddělení Policie ČR.

Přečteno 5x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík