Muž řešený pro rušení nočního klidu kopal a kousal karvinské strážníky

17.07.2017
Jednadvacetiletému muži z Karviné sdělil policejní komisař obvinění z přečinu násilí proti úřední osobě. Muž poté co se hlídka strážníků městské policie dostavila dne 15. července 2017 v době před pátou hodinou ranní řešit přestupek rušení nočního klidu v bytovém domě v Karviné, měl tyto strážníky fyzicky napadnout. Nejprve jednoho ze strážníků kopl do nohy. […]

Jednadvacetiletému muži z Karviné sdělil policejní komisař obvinění z přečinu násilí proti úřední osobě.

Muž poté co se hlídka strážníků městské policie dostavila dne 15. července 2017 v době před pátou hodinou ranní řešit přestupek rušení nočního klidu v bytovém domě v Karviné, měl tyto strážníky fyzicky napadnout. Nejprve jednoho ze strážníků kopl do nohy. Poté během zákroku proti tomuto agresivnímu muži kopnul opakovaně dalšího strážníka.

Následně byl i přes jeho aktivní odpor spoután a odveden do služebního vozidla. V ataku pokračoval také ve vozidle, kde kousl strážníka do horní části hrudníku. Tímto mu způsobil zranění, které si vyžádalo jednorázové lékařské ošetření.

Případ si převzali do své gesce karvinští kriminalisté. Obviněnému v případě, že bude uznán vinným, hrozí trest odnětí svobody až na čtyři léta.

Přečteno 4x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík