Osmnáctiletá dívka, napadená v Horních Měcholupech, utrpěla větší množství bodných ran, podezřelého zadržela policie

14.11.2017
Kriminalisté od pondělního večera pracují na objasnění případu napadení mladé ženy na ulici v Praze 10. V pondělí okolo 22 hodiny přijal operátor tísňové linky oznámení, že na Dýšinské ulici v Horních Měcholupech byla napadena žena, která zůstala ležet na zemi s několika bodnými zraněními. Policisté, kteří vyrazili na místo, zraněné osmnáctileté ženě poskytli první […]

Kriminalisté od pondělního večera pracují na objasnění případu napadení mladé ženy na ulici v Praze 10.

V pondělí okolo 22 hodiny přijal operátor tísňové linky oznámení, že na Dýšinské ulici v Horních Měcholupech byla napadena žena, která zůstala ležet na zemi s několika bodnými zraněními. Policisté, kteří vyrazili na místo, zraněné osmnáctileté ženě poskytli první pomoc a předali ji do péče záchranářům.

Celý případ si následně převzali kriminalisté z prvního oddělení pražské policie, kteří na něm pracují pro podezření ze spáchání trestného činu pokus vraždy. Ještě v průběhu noci se jim podařilo zadržet osobu, která by mohla mít s případem spojitost.

V tuto chvíli kriminalisté pracují na objasnění celého případu a všech skutečností, přičemž není možné poskytnout detailnější informace.

Přečteno 18x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík