Policie hledá ženu, která byla svědkyní zvlášť závažného zločinu loupeže

9.08.2017
Policisté z Městského ředitelství policie Plzeň pátrají po dvou neznámých pachatelích, kteří jsou podezřelí ze zvlášť závažného zločinu loupeže, ke které mělo dojít dne 1. srpna 2017 v 09:00 hodin v Plzni na parkovišti u nákupního střediska Vejprnické ulice. Kriminalisté na případu intenzivně pracují, kdy v rámci šetření zjistili, že v danou dobu se na […]

Policisté z Městského ředitelství policie Plzeň pátrají po dvou neznámých pachatelích, kteří jsou podezřelí ze zvlášť závažného zločinu loupeže, ke které mělo dojít dne 1. srpna 2017 v 09:00 hodin v Plzni na parkovišti u nákupního střediska Vejprnické ulice.

Kriminalisté na případu intenzivně pracují, kdy v rámci šetření zjistili, že v danou dobu se na místě měla nacházet žena – seniorka, která se seniora slovně zastala, přičemž oba pachatelé měli následně z místa utéci neznámo kam. Tato žena by mohla pomoci k objasnění celého případu.

Žádáme ženu, která seniorovi pomohla a zároveň všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli zprávu k této události, aby se neprodleně dostavili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na tísňovou linku 158.

Přečteno 8x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík