Policie trvá na tom, že je „Modrá velryba“ velkou hrozbou

14.04.2017
Ačkoliv se ve čtvrtek odpoledne objevily na internetu názory a články několika odborníků, podle kterých je „hra“ Modrá velryba výmyslem, trvá policie na tom, že představuje v České republice nebezpečí. Po zveřejnění zprávy se s poznatky na konkrétní případy přihlásilo na tísňové lince 158 celkem 22 lidí. Policisté neberou celou situaci na lehkou váhu a […]

Ačkoliv se ve čtvrtek odpoledne objevily na internetu názory a články několika odborníků, podle kterých je "hra" Modrá velryba výmyslem, trvá policie na tom, že představuje v České republice nebezpečí.

Po zveřejnění zprávy se s poznatky na konkrétní případy přihlásilo na tísňové lince 158 celkem 22 lidí. Policisté neberou celou situaci na lehkou váhu a všemi jednotlivými případy se budou zabývat. Je jasné, že v některých případech půjde o "hloupý žert", nicméně tak jako tak, nemohou policisté nic podcenit.

´

Již pár hodin po zveřejnění policejního varování [čtěte zde] se ozvali někteří odborníci, kteří tvrdí, že je hra pouhým marketingovým tahem a výmyslem. Podložili to řadou důkazů.

I přesto však stále platí varování policie a rady pro všechny uživatele na internetu.

Přečteno 35x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, https://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík