Při vystoupení kapely v baru došlo k výbuchu pyrotechniky, zraněno bylo 6 lidí

19.03.2017
V sobotu ve večerních hodinách jsme přijali oznámení o úrazu několika osob následkem výbuchu pyrotechniky v jednom z brněnských barů. Pyrotechniku měla použit kapela, která zde vystupovala. Zraněno následkem výbuchu pyrotechniky bylo celkem šest osob. Čllenové kapely a také šestadvacetiletá žena a pětadvacetiletý muž, kteří byli v baru jako hosté. Ostatní osoby byly z místa […]

V sobotu ve večerních hodinách jsme přijali oznámení o úrazu několika osob následkem výbuchu pyrotechniky v jednom z brněnských barů.

Pyrotechniku měla použit kapela, která zde vystupovala. Zraněno následkem výbuchu pyrotechniky bylo celkem šest osob. Čllenové kapely a také šestadvacetiletá žena a pětadvacetiletý muž, kteří byli v baru jako hosté. Ostatní osoby byly z místa evakuovány a bar policisté uzavřeli.

Přivolaní záchranáři zraněné osoby ošetřili a následně je převezli k dalšímu ošetření do nemocnice. Na místě zasahovali také hasiči. Přizván byl soudní znalcec z oboru pyrotechniky. Policisté vše zadokumentovalii a zajistili stopy, které budou zaslány na expertízu.

Co bylo příčinou výbuchu pyrotechniky je nyní předmětem našeho šetření. Je nutné vyčkat na výsledky znaleckého zkoumání.

Přečteno 6x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík