Z okna bytu v Jablonci nad Nisou se valil kouř, hořela zde nehlídaná fritéza

18.05.2017
Na 80.000 Kč byla vyčíslena škoda po středečním bytovém požáru v Jablonci nad Nisou (ulici Jiráskova). Informaci o valícím se kouři z oken dostalo operační středisko hasičů ve 12:45 hodin a na místo byli vysláni jablonečtí profesionálové. Za příčinou požáru stála fritéza, kterou obyvatelé bytu ve 3. nadzemním podlaží nechali zapnutou bez dozoru. Požár poškodil […]

Na 80.000 Kč byla vyčíslena škoda po středečním bytovém požáru v Jablonci nad Nisou (ulici Jiráskova). Informaci o valícím se kouři z oken dostalo operační středisko hasičů ve 12:45 hodin a na místo byli vysláni jablonečtí profesionálové.

Za příčinou požáru stála fritéza, kterou obyvatelé bytu ve 3. nadzemním podlaží nechali zapnutou bez dozoru. Požár poškodil část kuchyňské linky a zplodiny hoření celý byt.

Požár se podařilo v bytovém domě zlikvidovat ještě před příjezdem hasičů, ale 5 lidí se nadýchalo kouře a bylo odvezeno ZZS. Hasiči místo požáru zkontrolovali pomocí termokamery, na odvětrání kouře použili přetlakovu ventilaci.

Přečteno 3x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík