Muž na D1 nepřežil pád z mostu, policisté mu již nemohli pomoci

18.05.2017
Ve středu po patnácté hodině jsme na integrovaném operačním středisku na lince tísňového volání 158 přijali oznámení o možném pádu osoby z dálničního mostu Vysočina na dálnici D1 nad Velkým Meziříčím. Policisté z obvodního oddělení z Velkého Meziříčí byli operačním důstojníkem vysláni do prostor pod dálničním mostem, aby oznámení prověřili. Na místě nalezli muže bez […]

Ve středu po patnácté hodině jsme na integrovaném operačním středisku na lince tísňového volání 158 přijali oznámení o možném pádu osoby z dálničního mostu Vysočina na dálnici D1 nad Velkým Meziříčím. Policisté z obvodního oddělení z Velkého Meziříčí byli operačním důstojníkem vysláni do prostor pod dálničním mostem, aby oznámení prověřili.

Na místě nalezli muže bez známek života. Policisté místo zajistili proti vstupu nepovolaných osob. Na místo byl vyslán kompletní výjezd služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Žďár nad Sázavou. Kriminalisté místo důkladně ohledali a celý případ zadokumentovali. Další okolnosti tragické události jsou předmětem dalšího prověřování.

Pro stanovení přesné příčiny úmrtí byla nařízena zdravotní pitva. Cizí zavinění na úmrtí muže kriminalisté vyloučili. S ohledem na rodinu zemřelého muže nebudeme k případu poskytovat žádné bližší informace.

Přečteno 9x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík