Cyklistovi rušení nočního klidu nevadilo, chtěl dopít svůj alkohol. Poté hodil své kolo na služební vůz městské policie

13.06.2019
Po cyklistickém výletu zasedl s kamarády k pivu a vodce. To, že už je večer a někteří by rádi spali, je ale moc nezajímalo. Strážníci jeli řešit noční klid. Cyklista chtěl ale nejdřív dopít. Svoje kolo pak hodil na služební auto městské policie. Pět mužů se venku před restaurací hlasitě bavilo a přitom popíjeli vodku […]

Po cyklistickém výletu zasedl s kamarády k pivu a vodce. To, že už je večer a někteří by rádi spali, je ale moc nezajímalo. Strážníci jeli řešit noční klid. Cyklista chtěl ale nejdřív dopít. Svoje kolo pak hodil na služební auto městské policie.

Pět mužů se venku před restaurací hlasitě bavilo a přitom popíjeli vodku a pivo. To se úplně nelíbilo obyvatelům v Makovského ulici, proto zavolali strážníky. Čtyři muži se po výzvě strážníků v klidu sebrali a odešli domů. Ten pátý se však rozhodl, že si svoji sklenici dopije stůj co stůj a to vše za doprovodu sprostých nadávek vůči hlídce.

Po nějaké době se strážníkům podařilo muže přesvědčit, aby se zvedl a odešel. Zřejmě v afektu vzal ale ze země horské kolo, kde doposud leželo, a hodil ho na služební vozidlo, které tím poškodil. Přitom stačil strážníkům vyhrožovat, že je zabije.

Strážníci agresivního muže zpacifikovali a nasadili mu pouta. Poté ho předvedli na policejní služebnu, aby zjistili jeho totožnost. I zde se choval velmi agresivně. U 44 letého muže byl následně proveden test na alkohol s pozitivním výsledkem 2,61 promile. Jeho přestupky se nyní bude zabývat správní orgán.

Přečteno 16x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík