Motorkář u Ostředku nepřežil střet s nákladním vozem

14.04.2018
U přemostění přes dálnici D1 u Ostředku na Benešovsku, na silnici č. 110, došlo v sobotu ráno k dopravní nehodě nákladního vozu a motocyklu. Řidič nákladního vozu odbočoval na přilehlou stavbu, přičemž došlo ze zatím neznámých příčin ke střetu vozidla s motocyklem. Na místo vyjely posádky ZZS Středočeského kraje, jednotky HZS SČK ze stanic Benešov […]

U přemostění přes dálnici D1 u Ostředku na Benešovsku, na silnici č. 110, došlo v sobotu ráno k dopravní nehodě nákladního vozu a motocyklu.

Řidič nákladního vozu odbočoval na přilehlou stavbu, přičemž došlo ze zatím neznámých příčin ke střetu vozidla s motocyklem.

Na místo vyjely posádky ZZS Středočeského kraje, jednotky HZS SČK ze stanic Benešov a Říčany a také hlídky OO PČR, DI PČR Benešov a Dálničního oddělení Mirošovice. Povolán byl vrtulník LZS Kryštof 01.

Přivolaný lékař zjistil, že motorkář při střetu utrpěl zranění neslučitelná se životem. Na místě u něj konstatoval smrt. Vrtulník LZS byl proto vrácen zpátky na základnu. Stejně tak byla cestou k zásahu vrácena jednotka z Říčan.

Silnice byla obousměrně uzavřena. Na místo vyrazili kriminalisté. Okolnosti nehody, stejně jako míra zavinění jednotlivých účastníků, jsou předmětem dalšího šetření.

Přečteno 68x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík