Na okraji Karviné se srazil autobus s osobním automobilem, jeden mrtvý, tři zranění

12.06.2019
Posádky zdravotnické záchranné služby zasahovaly ve středu 12. června odpoledne u vážné dopravní nehody v Karviné. Před tři čtvrtě na pět převzali operátoři ZZS informaci o střetu autobusu a osobního vozidla. Na pomoc vzlétl vrtulník LZS Ostrava a vyjely pozemní posádky z výjezdové základny v Karviné. Záchranáři již nemohli pomoci osobě, která cestovala v automobilu. […]

Posádky zdravotnické záchranné služby zasahovaly ve středu 12. června odpoledne u vážné dopravní nehody v Karviné. Před tři čtvrtě na pět převzali operátoři ZZS informaci o střetu autobusu a osobního vozidla. Na pomoc vzlétl vrtulník LZS Ostrava a vyjely pozemní posádky z výjezdové základny v Karviné.

Záchranáři již nemohli pomoci osobě, která cestovala v automobilu. Poranění byla neslučitelná se životem a smrt nastala ještě před příjezdem posádek záchranné služby.

Týmy ZZS ošetřovaly tři pacienty, kteří při střetu utrpěli zranění. Všichni byli při vědomí a mimo přímé ohrožení života.

Šedesátiletý muž s poraněním hrudníku a hlavy byl leteckými záchranáři přepraven do ostravské Fakultní nemocnice. Čtyřiačtyřicetiletý muž a sedmnáctiletá dívka utrpěli lehká poranění v oblasti dolních končetin a po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče je pozemní posádky transportovaly na chirurgickou ambulanci v Karviné.

Přečteno 13x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík

ERMAK 25

Cena: 132.27 EUR