Po nehodě dvou vozů ve Starých Hamrech vyprošťovali hasiči dva zaklíněné

10.02.2019
V neděli 10. února 2019 v 10:52 byla na operační středisko HZS MSK nahlášena dopravní nehoda dvou osobních automobilů, která se stala v katastru obce Staré Hamry v okrese Frýdek-Místek. Na místo události byli okamžitě povoláni profesionálních hasiči ze stanice Frýdek-Místek spolu s dobrovolnými kolegy z obce Staré Hamry s celkem dvěma cisternami. Při příjezdu […]

V neděli 10. února 2019 v 10:52 byla na operační středisko HZS MSK nahlášena dopravní nehoda dvou osobních automobilů, která se stala v katastru obce Staré Hamry v okrese Frýdek-Místek.

Na místo události byli okamžitě povoláni profesionálních hasiči ze stanice Frýdek-Místek spolu s dobrovolnými kolegy z obce Staré Hamry s celkem dvěma cisternami.

Při příjezdu první jednotky na místo nehody byly ve vozidle zaklíněné dvě osoby, které museli hasiči vyprostit pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. Celkem u nehody došlo ke zranění tři osob.

Hasiči po vyproštění obou osob asistovali přítomným posádkám zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje s ošetřením zraněných osob a s následným transportem dvou osob do připravených sanitních vozů a jedné osoby do vrtulníku letecké záchranné služby Moravskoslezského kraje.

Po zdokumentování dopravní nehody Polici České republiky provedly jednotky odtažení a naložení havarovaných vozidel na vozidlo odtahové služby, uklidili a zprovoznili komunikaci a následně se vrátily zpět na své domovské základny.

Po dobu vyprošťování a ošetřování zraněných osob byla silnice v obou směrech uzavřena. Během vyšetřování a úklidu nehody byla silnice průjezdná kyvadlově a to až do doby úplného odklizení nehody.

Přečteno 15x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík