Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Dopravní nehody
Aktuality > Dopravní nehody
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Policisté na Sokolovsku zastavili dva řidiče, kteří projížděli obcí rychlostí přesahující 110 km/hod

14.02.2018
Hlídka Dopravního inspektorátu v Sokolově prováděla dne 11. února měření rychlosti v obcích na Sokolovsku. Dva případy se však vymykají všem ostatním. V prvním případě řidič vozidla značky Mitsubishi projížděl obcí Jindřichovice rychlostí 121 km/h. Ve druhém případě pak řidič vozidla značky Škoda překročil maximální povolenou rychlost v obci Kraslice o 64 km/h. Policejní hlídka […]

Hlídka Dopravního inspektorátu v Sokolově prováděla dne 11. února měření rychlosti v obcích na Sokolovsku. Dva případy se však vymykají všem ostatním.

V prvním případě řidič vozidla značky Mitsubishi projížděl obcí Jindřichovice rychlostí 121 km/h. Ve druhém případě pak řidič vozidla značky Škoda překročil maximální povolenou rychlost v obci Kraslice o 64 km/h. Policejní hlídka mu tedy změřila rychlost 114 km/h. Na obou místech měření byla maximální povolená rychlost 50 km/h.

Hlídka oba řidiče vozidel zastavila, provedla dopravní kontrolu a přestupek obou řidičů oznámila územně odpovědnému správnímu orgánu. Ten jim může uložit sankci 5 až 10 tisíc korun a zákaz řízení na délku 6 až 12 měsíců.

Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři