Při čelním střetu dvou vozů na Rychnovsku byli zraněni čtyři lidé

14.04.2018
K vážné dopravní nehodě vyjížděli ve čtvrtek večer krátce po 19té hodině rychnovští policisté spolu se zbývajícími složkami integrovaného záchranného systému. Na frekventovaném úseku silnice č.I/14 jel řidič osobního auta zn. Volkswagen Caddy od Solnice směrem na Lipovku. Z dosud nezjištěných příčin devětašedesátiletý řidič na přímém úseku silnice přejel do protisměru bezprostředně před protijedoucí osobní […]

K vážné dopravní nehodě vyjížděli ve čtvrtek večer krátce po 19té hodině rychnovští policisté spolu se zbývajícími složkami integrovaného záchranného systému.

Na frekventovaném úseku silnice č.I/14 jel řidič osobního auta zn. Volkswagen Caddy od Solnice směrem na Lipovku. Z dosud nezjištěných příčin devětašedesátiletý řidič na přímém úseku silnice přejel do protisměru bezprostředně před protijedoucí osobní auto zn. Honda Civic. Došlo ke střetu předních částí obou aut, po kterém byla honda odhozena do pravého silničního příkopu a caddy zůstal stát na vozovce v protisměrném jízdním pruhu.

Záchranáři ošetřili všechny účastníky této dopravní nehody, řidiče a spolujezdkyni z volkswagenu a řidičku a spolujezdce z hondy; jednoho z nich transportovali do nemocnice letecky. Dechová orientační zkouška na přítomnost alkoholu, provedena na místě policisty u obou řidičů, vykázala negativní výsledek. Škoda této dopravní nehody je vyčíslena na 230.000 korun.

Přečteno 32x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík