Při dopravní nehodě na Tachovsku zemřeli dva lidé

21.10.2012
Na 18. kilometru dálnice D11 došlo v neděli 4. července 2010 krátce před půlnocí k dopravní nehodě, při níž několik aut za sebou přejelo cyklistu jedoucího v protisměru směrem na Prahu. PETR BARTÁK / MEDIAFAX
Dva lidé zemřeli v neděli brzy ráno při dopravní nehodě osobního vozidla u Vysočan nedaleko Boru na Tachovsku. Agenturu Mediafax informoval řídící důstojník krajských hasičů.

"Krátce po půlnoci vyjel vůz tovární značky Peugeot 306 po projetí zatáčky mimo komunikaci a narazil do betonového hrazení. Při nehodě zemřela třiačtyřicetiletá žena a šestadvacetiletý muž, s největší pravděpodobností řidič. Příčiny dopravní nehody šetříme," popsala policejní mluvčí Jana Tomková.

"Po našem příjezdu na místo byla žena již mrtvá, zraněného muže jsme se spolu se záchranáři pokoušeli marně oživit," uvedl řídící důstojník.

Další vážná nehoda se stala krátce před druhou hodinou ranní u Vejprnic na Plzeňsku. "Řidič osobního vozu Opel Vectra vyjel ze silnice, dostal smyk, přejel vlevo do prostoru autobusové zastávky a oplocení a následně se přetočil na střechu. Při nehodě se dvacetiletý řidič středně těžce zranil, dva spolujezdci utrpěli lehká zranění. Všechny tři převezli záchranáři do nemocnice," řekla mluvčí s tím, že nehodu prošetřují severoplzeňští policisté.

Romana Vébrová


Přečteno 298x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Mediafax, http://www.mediafax.cz
Související odkazy
Dálnice D11 byla po nehodě zablokovaná, jeden člověk zemřel
V Plzni se převrátil kamion, místo je už průjezdné. Kolony se tvoří na D1 i R35
Kamionu se na Kroměřížsku za jízdy odpojil návěs a narazil do sanitky a osobního vozu
Řidič náklaďáku nedal na Třebíčsku přednost, motorkář srážku nepřežil
Na rychlostní silnici R6 na Sokolovsku havaroval osobní vůz, policie už obnovila provoz

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík