Při střetu dvou vozů u Kotojed byli zraněni oba řidiči, Renault skončil v poli

15.05.2019
V neděli 12. května dopoledne došlo mezi obcemi Trávník a Kotojedy k vážné dopravní nehodě dvou osobních automobilů, která si vyžádala dva zraněné. Pětadvacetiletý řidič vozidla Renault Megane jel od Trávníku na Kroměříž. Při průjezdu levotočivou zatáčkou nepřizpůsobil rychlost jízdy, dostal smyk a přejel do protisměrného jízdního pruhu, kde se střetl s protijedoucím automobilem Volkswagen […]

V neděli 12. května dopoledne došlo mezi obcemi Trávník a Kotojedy k vážné dopravní nehodě dvou osobních automobilů, která si vyžádala dva zraněné.

Pětadvacetiletý řidič vozidla Renault Megane jel od Trávníku na Kroměříž. Při průjezdu levotočivou zatáčkou nepřizpůsobil rychlost jízdy, dostal smyk a přejel do protisměrného jízdního pruhu, kde se střetl s protijedoucím automobilem Volkswagen Touran. Ještě před nárazem se třiašedesátiletý řidič volkswagenu snažil nehodě zabránit stržením řízení do protisměru.

Ke srážce však i přesto došlo. Po nárazu renault skončil v poli. Jeho řidič utrpěl těžké zranění, se kterým ho záchranáři převezli do nemocnice ve Zlíně. Muž za volantem volkswagenu byl zraněn lehce.

Kroměřížští dopravní policisté, kteří na místě nehodu vyšetřovali, provedli u obou řidičů dechové zkoušky. Ty byly negativní.

Na vozidlech vznikla škoda sto sedmdesát tisíc korun.

Přečteno 12x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík