Při střetu dvou vozů u Majetína zemřeli oba řidiči, další dva lidé skončili v nemocnici

9.06.2019
V pátek 7. června 2019 krátce po 20. hodině jsme přijali oznámení o vážné dopravní nehodě, ke které došlo na 10,5 km silnice I/55, v katastru obce Majetín. Na místě se z prozatím přesně nezjištěných příčin čelně střetla dvě osobní vozidla. Při nehodě se zranily čtyři osoby, tři z nich zůstaly po nárazu ve vozech […]

V pátek 7. června 2019 krátce po 20. hodině jsme přijali oznámení o vážné dopravní nehodě, ke které došlo na 10,5 km silnice I/55, v katastru obce Majetín.

Na místě se z prozatím přesně nezjištěných příčin čelně střetla dvě osobní vozidla. Při nehodě se zranily čtyři osoby, tři z nich zůstaly po nárazu ve vozech zaklíněny. Řidiči obou vozidel, bohužel, utrpěli zranění neslučitelná se životem. Další dva cestující byli zdravotnickou záchrannou službou přepraveni k ošetření do nemocnice. Jedna ze zraněných osob byla do zdravotnického zařízení přepravena letecky.

Z důvodu prováděného šetření byla silnice v místě dopravní nehody téměř čtyři hodiny uzavřena. K obnovení provozu došlo krátce před půlnocí. Škoda způsobená na vozidlech byla předběžně vyčíslena na 350 tisíc korun.

Veškeré okolnosti a souvislosti, za kterých k této tragické dopravní nehodě došlo, jakož i míra zavinění obou účastníků, jsou předmětem dalšího šetření.

Přečteno 15x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík