Řidič BMW přejel u Kamenného Újezdu do protisměru, při střetu s Volkswagenem zemřel

16.05.2019
U Kamenného Újezdu na silnici I/3 došlo ve středu večer kolem jedenácté hodiny k další tragické dopravní nehodě. Její přesný průběh i zavinění vyšetřují policejní specialisté na dopravní nehody z Českých Budějovic. Zatím podle prvotních informací předpokládají, že řidič (nar. 1990) z Větřní s vozidlem BMW jel směrem na České Budějovice a zatím z nezjištěných […]

U Kamenného Újezdu na silnici I/3 došlo ve středu večer kolem jedenácté hodiny k další tragické dopravní nehodě. Její přesný průběh i zavinění vyšetřují policejní specialisté na dopravní nehody z Českých Budějovic.

Zatím podle prvotních informací předpokládají, že řidič (nar. 1990) z Větřní s vozidlem BMW jel směrem na České Budějovice a zatím z nezjištěných příčin přejel do protisměru a střetl se s vozidlem VW Tiguan. Jeho posádka, muž a žena utrpěli při střetu lehčí zranění a byli po základním ošetření na místě zdravotnickou záchrannou službou převezeni do nemocnice. Řidič vozidla BMW při nehodě zemřel. Jeho spolujezdec utrpěl těžké zranění a je v nemocnici.

Policisté ještě prověřují totožnost zraněného spolujezdce. Po dobu vyšetřování nehody a odstraňování vraků vozidel byla silnice obousměrně uzavřena.

Přečteno 17x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík