Řidič Octavie vyjel na Jablonecku ze silnice a přerazil betonový sloup elektrického vedení

10.01.2019
Ve středu v podvečer se stala krátce po osmnácté hodině dopravní nehoda v katastru Jenišovic. Řidič s vozidlem Škoda Octavia jel po silnici třetí třídy ve směru od Turnova do Jenišovic, kde při průjezdu levotočivé zatáčky vlivem nepřiměřené rychlosti na zasněžené vozovce vyjel mimo silnici, kde narazil do betonového sloupu elektrického vedení. Tento sloup nárazem […]

Ve středu v podvečer se stala krátce po osmnácté hodině dopravní nehoda v katastru Jenišovic. Řidič s vozidlem Škoda Octavia jel po silnici třetí třídy ve směru od Turnova do Jenišovic, kde při průjezdu levotočivé zatáčky vlivem nepřiměřené rychlosti na zasněžené vozovce vyjel mimo silnici, kde narazil do betonového sloupu elektrického vedení.

Tento sloup nárazem přerazil. Alkohol u něj policisté vyloučili provedenou dechovou zkouškou, která měla negativní výsledek.

Ke zranění osob naštěstí nedošlo a předběžná výše způsobené škody činí částku 135.000,- Kč. Policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou věc vyřešili na místě jako dopravní nehodu s projednáním a řidiči havarovaného vozu udělili blokovou pokutu.

Přečteno 12x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík