Řidička Passatu nepřežila střet s vlakem v Bílé Třemešné

13.05.2019
Dne 13. května krátce před osmou hodinou ranní došlo v obci Bílá Třemešná k tragické dopravní nehodě na železničním přejezdu. Dvaačtyřicetiletá řidička osobního vozidla Volkswagen Passat jedoucí ve směru od obce Doubravice se tu střetla s projíždějícím vlakem, který jel na trase Liberec – Pardubice. Strojvedoucí nedokázal střetu zabránit ani použitím rychlobrzdy. V důsledku nehody […]

Dne 13. května krátce před osmou hodinou ranní došlo v obci Bílá Třemešná k tragické dopravní nehodě na železničním přejezdu. Dvaačtyřicetiletá řidička osobního vozidla Volkswagen Passat jedoucí ve směru od obce Doubravice se tu střetla s projíždějícím vlakem, který jel na trase Liberec – Pardubice. Strojvedoucí nedokázal střetu zabránit ani použitím rychlobrzdy. V důsledku nehody žena utrpěla zranění neslučitelná se životem.

Dechová zkouška u strojvedoucího dopadla s negativním výsledkem. Předběžná hmotná škoda je odhadnuta na 400 tisíc korun na vlaku a 350 tisíc na vozidle.

Bližší okolnosti a příčina dopravní nehody je nyní předmětem dalšího šetření trutnovských dopravních policistů ve spolupráci s kriminalisty.

Přečteno 8x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík