Řidička v Přerově přehlédla motorkáře, ten skončil v nemocnici

13.02.2018
V pondělí před pátou hodinou odpolední se stala dopravní nehoda na křižovatce ulic 9. května, Bří Hovůrkových, U Hřbitova a Ztracená v Přerově. Řidička osobního vozidla Škoda Rapid jela po ulici Ztracená v přímém směru. Do křižovatky vjela v době, kdy po hlavní silnice směrem na ulici 9. května jel 30letý motocyklista. Žena v rapidu […]

V pondělí před pátou hodinou odpolední se stala dopravní nehoda na křižovatce ulic 9. května, Bří Hovůrkových, U Hřbitova a Ztracená v Přerově.

Řidička osobního vozidla Škoda Rapid jela po ulici Ztracená v přímém směru. Do křižovatky vjela v době, kdy po hlavní silnice směrem na ulici 9. května jel 30letý motocyklista. Žena v rapidu ho pravděpodobně přehlédla a přední částí narazila do pravého boku motorky. Řidič motocyklu přeletěl přes kapotu vozidla a zůstal ležet na silnici.

Dechová zkouška u obou účastníků nehody byla negativní. Zraněný motocyklista byl převezen do přerovské nemocnice, řidička zraněna nebyla. Na vozidlech byla škoda předběžně vyčíslena na 50 000 Kč. Nehoda je v nadále v šetření.

Přečteno 6x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík