Po intoxikaci oxidem uhelnatým na Břevnově skončila žena se dvěma dětmi v nemocnici

18.01.2019
V pátek večer bylo z Bělohorské ulice v Praze 6 hlášeno, že se zde nachází žena se zdravotními potížemi, které mohl způsobit oxid uhelnatý. Žena v době oznámení ztrácela vědomí. Na místo postupně vyjely dvě posádky RZP, posádka RV (RLP) a také Inspektor provozu ZZS HMP. Povolána byla jednotka HZS Praha ze stanice Petřiny. Hasiči […]

V pátek večer bylo z Bělohorské ulice v Praze 6 hlášeno, že se zde nachází žena se zdravotními potížemi, které mohl způsobit oxid uhelnatý. Žena v době oznámení ztrácela vědomí. Na místo postupně vyjely dvě posádky RZP, posádka RV (RLP) a také Inspektor provozu ZZS HMP. Povolána byla jednotka HZS Praha ze stanice Petřiny.

Hasiči inkriminovaný byt odvětrali. Do péče záchranářům předali 44letou ženu a její dvě děti ve věku 14 a 7 let. Všichni pacienti jevili známky intoxikace oxidem uhelnatým, což potvrdilo měření ze strany záchranářů. Všichni pacienti již byli při vědomí.

Ženu záchranáři po zaléčení transportovali do Ústřední vojenské nemocnice Střešovice. Oba chlapce pak po zaléčení převezli do Fakultní nemocnice Motol, na dětský urgentní příjem.

Hasiči po odvětrání prostor a závěrečném kontrolním měření ze strany chemiků předali objekt majiteli a vrátili se zpět na svou základnu.

Přečteno 2x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík