Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Hasící zádové vaky
Obchod > ZÁCHRANÁŘSKÝ OBCHŮDEK > Výukové POMŮCKY > Hasící zádové vaky

ERMAK 25

Dočasně nedostupné.
Kód produktu: HZV_E25

Hasící zádový vak

ks
Vaše cena s DPH:140.82 EUR
Cena bez DPH:116.38 EUR
Popis produktu:
Hasící zádový vak ERMAK 25 je určen k hašení lesních a polních požárů. Je vhodnou výbavou cisternových požárních vozů, terénních automobilů při obhlídce polesí v suchých měsících, nebo jako prevence v kombajnech při sklizni.

ERMAK 25 je hasící zádový vak navržen a vyráběn bez kompromisů. Do jeho konstrukce jsme vložili všechny naše zkušenosti, které jsme získali z vývoje hasícího zádového vaku ERMAK 20, který je na trhu přes 10 let a je používán profesionálními a dobrovolnými hasiči v České republice, mnoha státech EU i za jejími hranicemi. ERMAK 25 je navržen v České republice, vyráběn našimi pracovníky a v našich dílnách.

Větší bratříček zdědil jen to nejlepší. Dvoučinná kovová ruční proudnice s povrchovou úpravou, která vyniká velmi lehkým tahem. Proudnice je zakončena tryskou umožňující regulaci výstupního proudu a lze ji jednoduše osadit dodávaným pěnotvorným nástavcem. Dvouvrstvá 3D konstrukce s robustní voděodolnou vnější vrstvou ve žluté nebo červené barvě dle přání. Vnitřní vrstva z tkaniny oboustraně potažené PVC. Dvouvrstvá měkčená zádová vložka chránící tělo proti studené vodě a zaručující maximální pohodlí. Zádový nosný systém se širokýmí ramenními popruhy umožňující nastavení pro různé výšky postav. Rozměrné víčko pevně uchycené k vaku. Velké plastové madlo pro pohodlné přenášení naplněného vaku. Velká uložná přední kapsa.


Hodnocení:

přidat komentář

Naši partneři