Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Hasící zádové vaky
Obchod > ZÁCHRANÁŘSKÝ OBCHŮDEK > Výukové POMŮCKY > Hasící zádové vaky

ERMAK JUNIOR

Dočasně nedostupné.
Kód produktu: HZV_JR

Dětský hasící zádový vak

ks
Vaše cena s DPH:58.19 EUR
Cena bez DPH:48.09 EUR
Popis produktu:

ERMAK JUNIOR je první plně funkční hasící zádový vak pro naše nejmenší hasiče. Do jeho konstrukce jsme vložili všechny naše zkušenosti, které jsme získali z vývoje hasícího zádového vaku ERMAK 20, který je na trhu již 10 let a je používán profesionálními a dobrovolnými hasiči v České republice a mnoha státech EU.

Menší bratříček zdědil tak to nejlepší. Dvoučinnou kovovou ruční proudnici, která vyniká velmi lehkým tahem. Zádový nosný systémzaručující pohodlí a možnost nastavení pro různé výšky postav.Dvouvrstvou konstrukci s robustní voděodolnou vnější vrstvou, která tak chrání voděnosnou vnitřní vrstvu. Měkčenou zádovou vložkuzaručující pohodlí a chránící tělo proti studené vodě. Rozměrné víčkoumožňující plnění vaku bez nutnosti sundání. 3D konstrukci vnitřního vaku, který pojme více vody a ta netlačí na záda.

Při konstrukci vaku jsme mysleli na dvě hlavní věci. Tou první je pohodlínašich dětí. Druhou je pak životnost vaku, která je úzce spjata s použitými materiály. Kovová proudnice, oděru odolná vnější červená vrstva, kvalitní hadice a silné plasty. To vše zaručuje dlouhou životnost vaku, který nezahodíte po prvním pádu.

ERMAK JUNIOR je vhodný pro děti od 4 let.


Hodnocení:

přidat komentář

Naši partneři