DÍTĚ V OHROŽENÍ: Pražská policie pátrá po pohřešovaném Honzíkovi

8.11.2018
Policisté od dnešního dne pátrají po osmiletém Janu Bílkovi, který pravděpodobně někdy v průběhu noci na dnešek odešel z domova v Janovské ulici v Praze 10. Chlapec si z kasičky vzal několik stokorun a odešel neznámo kam. V tuto chvíli nemůžeme vyloučit, že se může pohybovat po celém území České republiky a cestovat vlaky či […]

Policisté od dnešního dne pátrají po osmiletém Janu Bílkovi, který pravděpodobně někdy v průběhu noci na dnešek odešel z domova v Janovské ulici v Praze 10. Chlapec si z kasičky vzal několik stokorun a odešel neznámo kam.

V tuto chvíli nemůžeme vyloučit, že se může pohybovat po celém území České republiky a cestovat vlaky či autobusy. Policisté samozřejmě prověřují nádraží, informovali Dopravní podnik hl. m. Prahy, městskou policii, prověřili školu, kam chodí a po chlapci pátrají všemi možnými prostředky. Do vzduchu vzlétl i vrtulník, který bude provádět pátrací akci v okolí bydliště pohřešovaného.

Popis pohřešovaného: výška 140 cm, hubená postava a hnědočerné vlasy. Oblečený by měl být do modré bundy, tmavých tepláků a na nohou by měl mít modročerné botasky.

Jestliže jste chlapce viděli nebo víte, kde by se mohl nacházet, kontaktujte linku 158.

Přečteno 12x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík