Dvojice mužů se v Řepích pokusila ukrást zaparkovanou Octavii, při činu je vyfotil kolemjdoucí

11.05.2019
V polovině dubna se dva mladíci či muži pokusili ukrást v ulici Zrzavého v Praze 6 osobní auto. Konkrétně si vybrali bílou Škodu Octavii, do které se přibližně v půl desáté dopoledne vloupali. Respektive, jeden z hledaných se vloupal do vozu, druhý hlídal, zda je čistý vzduch. Zjevně špatně. Zmiňovaný „hlídač“ totiž podcenil náhodného kolemjdoucího. […]

V polovině dubna se dva mladíci či muži pokusili ukrást v ulici Zrzavého v Praze 6 osobní auto. Konkrétně si vybrali bílou Škodu Octavii, do které se přibližně v půl desáté dopoledne vloupali. Respektive, jeden z hledaných se vloupal do vozu, druhý hlídal, zda je čistý vzduch. Zjevně špatně.

Zmiňovaný „hlídač“ totiž podcenil náhodného kolemjdoucího. Ten nejen, že si počínání obou nenechavců všiml, ale oba navíc stihl vyfotit přímo při činu. Tuto fotografii pak poskytl policistům.

Takto odhaleni pak oba hledaní vzali nohy na ramena a z místa utekli neznámo kam. Nicméně i tak stihli způsobit škodu, kterou oprávněný majitel auta vyčíslil na přibližně padesát tisíc korun.

Policisté z místního oddělení Řepy případ prošetřují pro podezření z trestného činu krádež ve stadiu pokusu. Zároveň také pátrají po dvojici zachycené na fotce, avšak do této doby neúspěšně. Proto se nyní obracíme s prosbou o pomoc na širokou veřejnost.

Pokud některou z osob poznáváte, znáte její totožnost, místo jejího pobytu či pohybu, předejte nám prosím tyto informace prostřednictvím linky tísňového volání 158.

Přečteno 3x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík