Jedenáctiletého chlapce měl v Mladé Boleslavi přepadnout Bulhar, pátrá po něm policie

12.02.2018
Mladoboleslavští policisté stále pátrají po jednadvacetiletém muži cizí státní příslušnosti (KOLEV KALOYAN STEFANOV), který přepadl a oloupil teprve jedenáctiletého chlapce z Mladé Boleslavi. K loupežnému přepadení došlo v neděli 28. ledna tohoto roku třicet minut po šestnácté hodině odpoledne nedaleko železniční trati na chodníku pod mostem z Jičínské ulice na třídu Ludvíka Kalmy a Volkharda […]

Mladoboleslavští policisté stále pátrají po jednadvacetiletém muži cizí státní příslušnosti (KOLEV KALOYAN STEFANOV), který přepadl a oloupil teprve jedenáctiletého chlapce z Mladé Boleslavi.

K loupežnému přepadení došlo v neděli 28. ledna tohoto roku třicet minut po šestnácté hodině odpoledne nedaleko železniční trati na chodníku pod mostem z Jičínské ulice na třídu Ludvíka Kalmy a Volkharda Köhlera. Muž hovořící cizím jazykem chlapce fyzicky napadl a pod pohrůžkou dalšího násilí mu u z kapsy odcizil mobilní telefon, načež z místa utekl.

Žádáme občany, kteří cizince na fotografii poznají, aby kontaktovali telefonní číslo 725 885 689, linku 158 či nejbližší policejní služebnu.

Za poskytnuté informace předem děkujeme.

Přečteno 4x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík