Kriminalisté pátrají po pachateli, který přepadl, zbil a oloupil ženu v Uherském Brodě

14.04.2018
S nepříjemným zážitkem a se zraněním se od nedělního rána 8. dubna potýká pětadvacetiletá žena zUherskobrodska. Bylo krátce po páté hodině ráno, když žena v Uherském Brodě přešla lávku vedoucí na vlakové nádraží. Když se rozhlédla, kromě dvou mužů, kteří spolu komunikovali, na nádraží nikdo nebyl. Proto zůstala stát na schodišti lávky. Během čekání na vlak […]

S nepříjemným zážitkem a se zraněním se od nedělního rána 8. dubna potýká pětadvacetiletá žena zUherskobrodska.

Bylo krátce po páté hodině ráno, když žena v Uherském Brodě přešla lávku vedoucí na vlakové nádraží. Když se rozhlédla, kromě dvou mužů, kteří spolu komunikovali, na nádraží nikdo nebyl.

Proto zůstala stát na schodišti lávky. Během čekání na vlak si všimla, že jeden z mužů odešel. Druhý se vydal směrem k lávce. Po schodišti prošel kolem ní až na lávku. Tam se otočil a rychlým krokem scházel zpět. Když ji míjel, chytil její kabelku, kterou měla zavěšenou na rameni a snažil se ji ženě vytrhnout. Ta ale duchapřítomně kabelku chytila oběma rukama a chvíli se o ni s mužem přetahovala. Ten ale udělal něco, s čím žena nepočítala. Levou rukou ji udeřil do obličeje tak silně, až spadla na zem. Zloděj se nakonec kabelky zmocnil. Nedaleko schodiště ji vysypal a jediné, co ho zajímalo, byla peněženka, ze které si vzal finanční hotovost.

Vystrašená a zraněná žena zavolala svému známému, který pro ni přijel a vzápětí ji odvezl na policii, kde celou událost oznámila.

Podle popisu se jedná o muže ve věku kolem třiceti let, vysoký asi 180 cm. Muž má protáhlý obličej, krátké tmavé vlasy. Na sobě měl oblečenou bílou mikinu s kapucí a výrazným nápisem na zádech v úrovni ramen a tmavou kšiltovku.

V souvislosti s touto událostí žádáme veřejnost o pomoc při pátrání po totožnosti muže na fotografii. Své poznatky nám mohou sdělit na kterékoliv policejní služebně nebo na lince 158. 

Přečteno 15x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík