Neznámý pachatel přepadl hernu v Mladé Boleslavi, odnesl si 150 tisíc korun

15.04.2019
Mladoboleslavští kriminalisté šetří případ loupežného přepadení herny, ke kterému došlo 3. dubna v Mladé Boleslavi. Dosud neznámý maskovaný pachatel vstoupil kolem půl třetí ráno do provozovny, kde nejprve paralyzoval slzotvorným prostředkem obsluhu. Poté měl již volný přístup k tomu, aby v herně odcizil peníze v hodnotě okolo 150 tisíc korun. Hledaný muž je vysoký asi […]

Mladoboleslavští kriminalisté šetří případ loupežného přepadení herny, ke kterému došlo 3. dubna v Mladé Boleslavi.

Dosud neznámý maskovaný pachatel vstoupil kolem půl třetí ráno do provozovny, kde nejprve paralyzoval slzotvorným prostředkem obsluhu. Poté měl již volný přístup k tomu, aby v herně odcizil peníze v hodnotě okolo 150 tisíc korun.

Hledaný muž je vysoký asi 170 cm štíhlé postavy. Na sobě měl oblečenou pracovní montérkovou kombinézu červenočerné barvy s dvojitým reflexním pruhem na nohavicích a rukávech. Přes hlavu měl modrou kapuci od mikiny. Obličej si maskoval tmavým šátkem a přes oči si nasadil zřejmě lyžařské brýle s modrými obroučkami. Na zádech měl světle hnědý batoh a přes rameno zavěšenou tmavě modrou sportovní tašku. Na rukách měl žluté rukavice.

Za pozornost stojí atypická pracovní kombinéza. Kriminalisté uvítají jakékoliv informace i k tomu, která firma či společnost používá právě tento pracovní oblek.

Veškeré poznatky, podněty či informace k celému případu můžete sdělit kriminalistům osobně v Mladé Boleslavi nebo telefonicky na čísle 725 885 689, případně na bezplatné lince 158.

Přečteno 10x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík