Neznámý pachatel s nožem v ruce přepadl v Třinci poštovní doručovatelku, policie pátrá po muži na videozáznamu

3.12.2018
Třinečtí kriminalisté intenzivně prověřují zvlášť závažný zločin loupeže, ke kterému došlo dne 12. listopadu 2018 v době od 08:55 do 09:00 hod. před vchodem do jednoho z domu na ulici Lesní v Třinci. Prozatím neznámý pachatel přistoupil zezadu k poštovní doručovatelce, po které s nožem v ruce požadoval vydání peněz. Žena se snažila pachateli jeho […]

Třinečtí kriminalisté intenzivně prověřují zvlášť závažný zločin loupeže, ke kterému došlo dne 12. listopadu 2018 v době od 08:55 do 09:00 hod. před vchodem do jednoho z domu na ulici Lesní v Třinci.

Prozatím neznámý pachatel přistoupil zezadu k poštovní doručovatelce, po které s nožem v ruce požadoval vydání peněz. Žena se snažila pachateli jeho čin rozmluvit, ale nakonec s obavou o svůj život a zdraví peněženku i s penězi odevzdala. Pachatel z peněženky vzal část finanční hotovosti a s tímto utekl z místa činu neznámo kam.

Na základě výše popsané události, žádáme občany, kteří by mohli podat jakékoliv informace o totožnosti muže, který je zachycený na videozáznamu, nechť se obrátí na službu kriminální policie Třinec, tel. 604 300 198, linku 158, nebo na kteroukoliv policejní služebnu.

Za poskytnuté informace předem děkujeme.

Přečteno 9x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík

Semafor pro chodce

Cena: 9.72 EUR