PÁTRÁNÍ: Policisté pátrají po pohřešovaném seniorovi z Dobříše

14.08.2014

pohres

pohres Příbramští kriminalisté pátrají po osobě ZIMMERMANN Valter, narozen 30. 7. 1923, trvale bytem Šeříková 1262, Dobříš.

Dnes dne 14. srpna bylo po tomto 91letém muži vyhlášeno celostátní pátrání. Dne 13. srpna odešel v jedenáct hodin dopoledne na svou pravidelnou procházku, zřejmě do nedalekého lesního prostoru mezi Dobříší a Voznicí. Pohřešovaný chodil do lesa jednou či dvakrát denně na trase Dobříš – Větrník – Voznice. V minulosti se vždy vrátil domů. Odešel bez dokladů, peněz a telefonu. Dotyčný užívá léky na vysoký tlak a na ředění krve.

Oznámení o pohřešování jsme obdrželi v odpoledních hodinách. Následně byla zorganizována pátrací akce, které se zúčastnilo kolem 80 lidí, z řad policistů, strážníků, hasičů, dobrovolníků a příbuzných pohřešovaného. Do pátrání byl nasazen i vrtulník. Akce byla přerušena ve dvě hodiny v noci a od dnešního rána opět pokračuje.

Popis osoby:
- 180 cm vysoký,
* štíhlé postavy,
* krátké vlnité vlasy prošedivělé barvy,
* modré oči,
* dioptrické brýle.

Popis oblečení:
- modrá bunda,
- černé tepláky,
- bílé botasky.

Veškeré poznatky k pohřešovanému je možné sdělit na kterékoliv oddělení Policie České republiky, na bezplatnou linku 158 nebo přímo příbramským kriminalistům na telefon 974 879 313 nebo 601 323 231.

por. Bc. Monika Schindlová, DiS.
tisková mluvčí PČR
FOTO: PČR

Přečteno 245x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Policejní deník, http://policejnidenik.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík

POVODNĚ

Cena: 2.78 EUR