Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Kriminalita
Aktuality > Kriminalita
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Přepadení dvěma cizinci v Táboře si žena vymyslela. Kriminalistům řekla, že měla den blbec

21.02.2024
Dne 1. února 2024 přijali policisté na lince 158 oznámení o přepadení ženy, které se mělo odehrát na cestě mezi MŠ Hastrmánek a rybníkem Komora v Táboře.
Na místo okamžitě vyjeli táborští policisté, kterým napadená devětadvacetiletá žena barvitě popsala, jak se celé přepadení odehrálo. Na uvedeném místě, krátce po desáté hodině večerní, k ní údajně přistoupili zezadu dva cizinci. Jeden z nich se s ní začal přetahovat o kabelku se slovy „davaj“. Žena svou kabelku pevně svírala. Muži prý zanechali svého jednání a utekli až ve chvíli, kdy je vyrušil neznámý muž, který venčil svého psa a křikl na ně, aby ženu nechali být.

Policisté na případu intenzivně a pečlivě pracovali, prověřili údajné místo činu, záznamy z kamerových systémů a uskutečnili řadu svědeckých výpovědí. Informace, které policisté získali, byly v mnoha bodech ve zjevném rozporu s výpovědí oznamovatelky. Šetřením bylo zjištěno, že k činu tak, jak ho žena popisuje, nemohlo dojít. Policisté ji proto vyzvali k doplnění dalších informací. Žena policistům přiznala, že měla „den blbec“, a že neví, proč si přepadení vymyslela. Svého jednání lituje.

Policejní komisař rozhodl o odložení věci, neboť se čin nestal.
...

Přidat komentář

Naši partneři