Při pátrání po odcizené motorce pomohly sociální sítě

10.01.2019
V zahradě odstavený malý motocykl Jawa uprostřed října doslova přilákal v Drásově třicetiletého pachatele. Na pozemek vedle rodinného domku devětačtyřicetiletého muže se dostal po překonání plotu a stroj podle majitele v hodnotě kolem dvaceti tisíc korun odcizil. Nepojízdnou motorku následně tlačil několik kilometrů až do Kuřimi. V dalších dnech ji nakonec za tisícikorunu prodal náhodnému […]

V zahradě odstavený malý motocykl Jawa uprostřed října doslova přilákal v Drásově třicetiletého pachatele. Na pozemek vedle rodinného domku devětačtyřicetiletého muže se dostal po překonání plotu a stroj podle majitele v hodnotě kolem dvaceti tisíc korun odcizil.

Nepojízdnou motorku následně tlačil několik kilometrů až do Kuřimi. V dalších dnech ji nakonec za tisícikorunu prodal náhodnému zájemci do další obce na Tišnovsku. Vedle policistů po motocyklu pátral na sociálních sítích i jeho majitel.

A nakonec byl úspěšný. Oslovil nového majitele a ten mu stroj až podezřele bez okolků vydal. Policisté nyní zloděje stíhají pro krádež.

Přečteno 5x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík