Příborští policisté pátrají po pachatelích, kteří se vloupali do mateřské školky

11.10.2018
Příborští policisté pátrají po dosud neznámých pachatelích, kteří se vloupali do Mateřské školy Kamarád v Příboru, na ulici Frenštátská, s číslem popisným 1370. K události mělo dojít mezi 1:00 až 2:00 hodinou ranní dne 7. října 2018. Pachatelé po vniknutí na oplocený pozemek v zadní části mateřské školy vypáčili balkonové dveře. Následně v přízemí budovy […]

Příborští policisté pátrají po dosud neznámých pachatelích, kteří se vloupali do Mateřské školy Kamarád v Příboru, na ulici Frenštátská, s číslem popisným 1370.

K události mělo dojít mezi 1:00 až 2:00 hodinou ranní dne 7. října 2018. Pachatelé po vniknutí na oplocený pozemek v zadní části mateřské školy vypáčili balkonové dveře. Následně v přízemí budovy za použití násilí vnikli do sedmi místností, kdy v jedné z nich odcizili elektrickou vrtačku v hodnotě tři tisíc korun.

Mnohem větší škodu však způsobili mateřské škole poškozením zařízení, a to ve výši téměř 35 tisíc korun. Pachatelům za trestný čin krádeže a trestný čin poškození cizí věci hrozí v případě dopadení trest odnětí svobody až na dva roky.

V této souvislosti žádáme občany, kteří by k osobám pachatelů či k dané události mohli poskytnout jakékoliv informace, aby zavolali na telefonní číslo 974 735 751 či kontaktovali bezplatnou linku 158. Za zveřejnění a pomoc občanů děkujeme.

Přečteno 21x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík