Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Kriminalita
Aktuality > Kriminalita
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Strážník v době osobního volna v Brně spatřil muže, který mu tloukl do auta. Strážníkovi tvrdil, že auto je jeho

19.09.2021
Vyloženě smůlu měl v sobotu odpoledne muž na brněnské Lesné, který se pokoušel dobývat do vozidla jednoho z brněnských strážníků. Ten totiž ve svém volnu procházel nedaleko svého zaparkovaného vozu a zpozoroval neznámého muže, který usilovně tahal za kliku a opakovaně bouchal pěstí do čelního skla a také okna u dveří.
Vydal se tedy ihned jeho směrem a zajímal se, proč bezdůvodně tluče do cizího auta. Šedesátiletý muž sebejistě tvrdil, že vozidlo je jeho, aniž by věděl, že právě mluví s majitelem. Strážník se proto spojil s operačním střediskem městské policie a požádal o příjezd uniformované hlídky. Když se navíc prokázal služebním průkazem, muž si pravděpodobně uvědomil, do jaké situace se dostal, a pokusil se z místa spěšně odejít.

V tom mu strážník zabránil a vybídl ho, aby do příjezdu hlídky setrval na místě. Muž však jeho opakovaných zákonných výzev nedbal, a ohnal se po něm rukou ve snaze jej odstrčit. Jeho útok ale strážník hbitě odvrátil pomocí donucovacích prostředků.

Přivolaná hlídka městské policie pak muže spoutala, aby zamezila jeho dalšímu pokusu o útěk. Škoda na vozidle se naštěstí nepotvrdila a ze svého chování se muž bude zodpovídat před správním orgánem.
...
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři