LDT Dopraváček Dráček v Hedčanech

Letní dětský tábor Dopraváček Dráček se nachází přibližně jeden kilometr od obce Hedčany v malebném údolí říčky Javornice cca 8 km od Kralovic.
V okolí tábora je řada míst na výlety, např. zřícenina hradu Krašov, zřícenina hradu Krakovec, město Kožlany, rodiště Eduarda Beneše, nedaleko farma Hedecko, rekreační středisko DP Most v Kožlanech na břehu rybníka Vožehák, jenž náš tábor využívá ke koupání a vodním hrátkám.
Areál se skládá z hlavní budovy srubového typu, čtyř velkých chat, které využívá personál zajišťující chod tábora a dvaceti chatek k ubytování dětí, vedoucích a praktikantů. Chatky jsou čtyřlůžkové se společným sociálním zařízením suchého typu, sprchy s teplou vodou jsou umístěné v hlavní budově zvlášť pro chlapce, dívky.
Pro sportovní využití je v areálu k dispozici venkovní bazén, dva stoly na stolní tenis, fotbálek, houpačky, ohniště a jídelna, ta je současně využívána jako klubovna.
Stravování formou plné penze je dováženo z rekreačního střediska v Kožlanech. Dále jsou dětem poskytovány svačiny a při náročnějším večerním programu druhá večeře. Po celou dobu je zajištěn pitný režim.
Při zajišťování všech pobytů pro děti, klademe důraz na složení výchovných pracovníků, kteří jsou proškolení a mají bohaté zkušenosti z práce s dětmi na dětských táborech.
Kapacita letního tábora je 64 dětí ve věku od 5 do 17 let. Při každém pobytu dětí je připraven bohatý program, jeho základním kamenem je CTH (celotáborová hra) a dále např. olympiáda, diskotéky, táborové ohně, pouť, a jiné akce.

LDT Dopraváček Draček se bude konat od 13.8.2016 - 27.8.2016.Cena poukazu: 4900kč.
Odjezd autobusem z Teplic a Mostu z možností přistoupení do autobusu na cestě do tábora (po domluvě). Přihlášky jsou spuštěny v sekci online přihláška léto 2016.Na všechny se moc těšíme.
Hlavní vedoucí Korky.

Pořadatel:LDT Dráček z.s.
Typ akce:akce pro veřejnost
Datum:13.08.2016 08:00 - 27.08.2016 13:00
Ulice:Liberecká 2184/1
Město:Teplice
Kraj:Ústecký kraj
Cena:4.900 Kč
Stránky akce:www.ldtdracek.cz
Událost na FB:https://www.facebook.com/events/1098415683516697/
Stáhnout přílohu

Přečteno 3265x
Hodnocení:
více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík