DEN ZÁCHRANÁŘŮ 2010

FOTOGALERIE Z AKCE

Dne 26. 6. 2010 od 13:00 hodin se v Karlových Varech na stadionu AC START uskuteční velkolepá akce pod názvem Den záchranářů 2010. Tuto akci pro širokou veřejnost připravuje Asociace Záchranný kruh společně se svými partnery, zejména pak s městem Karlovy Vary a VZP ČR.

V nabitém programu se představí řada záchranářských subjektů jako jsou hasiči, záchranka, policie státní i městská, kynologové, vojáci, horská služba a další. Velkým lákadlem bude jistě ukázka policejního vrtulníku společně se zásahovou jednotkou Policie ČR. K vidění bude také hašení požáru ze vzduchu.

Při ukázce vyprošťování a ošetřování zraněného z havarovaného vozu bude pro záchranáře sloužit zcela nový vůz z koncernu Škoda auto, a.s. Rovněž se návštěvníkům představí tým Výzkumu dopravní bezpečnosti Škoda - Auto.

V doprovodném programu se návštěvníci mohou těšit zejména na kapelu Las Vegas, tombolu, spousty dárků, soutěže, klauny, skákací hrad a hasičskou pěnu. Zajímavé bude jistě shlédnout řadu simulátorů jízdy autem, jízdy na kole či motorce a nebo nárazového simulátoru, vše pod hlavičkou týmu BESIP.

Navštívit Den záchranářů je ta nejlepší volba, jak prožít skvělý začátek prázdnin.


FOTOGALERIE - DEN ZÁCHRANÁŘŮ 2009

Partneři akce:

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Místo konání akce:


Zvětšit mapu

Přečteno 2942x
Hodnocení:
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík