DEN ZÁCHRANÁŘŮ 2011


FOTOGALERIE Z AKCE

Dne 25. 6. 2011 od 13:00 hodin se v Karlových Varech na stadionu AC START uskutečnila velkolepá akce pod názvem Den záchranářů 2011. Tuto akci pro širokou veřejnost připravila Asociace Záchranný kruh společně se svými partnery, zejména pak s městem Karlovy Vary. Mezi hlavní partnery akce dále patřily společnosti IPM STARS s.r.o., Thermia-Bau, a.s. a Globus.

V nabitém programu se představila řada záchranářských subjektů jako jsou hasiči, záchranka, policie státní i městská, kynologové, vojáci, horská služba a další. Velkým lpřekvapením byla jistě letová ukázka záchranářského vrtulníku od společnosti DSA, a.s. Pestrost programu obohatila i ukázka záchranářského vznášedla.

V doprovodném programu se návštěvníci mohli těšit zejména  na kouzelníka Richarda Nedvěda či orchest Armády ČR.. Dále pak na tombolu, spousty dárků, soutěže, klauny, skákací hrad a hasičskou pěnu. Zajímavá byla jsitě možnost shlédnout řadu simulátorů jízdy autem, jízdy na kole či motorce a nebo nárazového simulátoru, vše pod hlavičkou týmu BESIP.

Navštívit Den záchranářů byla ta nejlepší volba, jak prožít skvělý začátek prázdnin.

DĚKUJEME PARTNERŮM AKCE ZA PODPORU !!!


Přečteno 1359x
Hodnocení:
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík