DEN ZÁCHRANÁŘŮ 2012


FOTOGALERIE Z AKCE

5. ročník akce DEN ZÁCHRANÁŘŮ. Tuto největší událost svého charakteru v kraji pořádá Asociace Záchranný kruh společně se svými partnery – záchranářskými subjekty, za významné podpory města Karlovy Vary a Karlovarského kraje.
"Na akci se široké veřejnosti představily záchranářské subjekty jako jsou hasiči, záchranka, policie, horská služba, městská policie, kynologové a další. Velikým lákadlem se již tradičně stal záchranářský vrtulník. V letošním roce se tak veřejnosti představila soukromá letecká záchranná služba DSA", vyjmenovala prezidentka asociace Veronika Krajová.

Zajímavostí buly také ukázky záchrany osob ve výšce či záchrana tonoucího na vodě. V doprovodném programu se děti mohly těšit na spousty her a dárků - každé dítě něco dostalo. Svou show předvedl klaun Albertík. Samozřejmostí byla řada preventivních stánků, např. TEAM BESIP. Hlavním partnerem akce bylo město Karlovy Vary, Karlovarský kraj, dále pak společnost IPM stars, Thermia Bau či Globus. "Náklady akce byly v řádech sta tisíců, přičemž část nákladů nesly samy zúčastněné záchranářské subjekty, vlastní organizační výdaje pak činily více jak 200 000 Kč. Je nutné poděkovat všem partnerům a sponzorům, bez nichž by se tato velkolepá akce nemohla vůbec realizovat", prozradil Lukáš Hutta, výkonný manager asociace.

Navštívit Den záchranářů byla ta nejlepší volba, jak prožít skvělý začátek prázdnin.

DĚKUJEME PARTNERŮM AKCE ZA PODPORU !!!


Přečteno 1318x
Hodnocení:
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík