Záchranný kruh slavil ve Světě záchranářů 11 let!

19.04.2016
V sobotu 16. dubna Asociace záchranný kruh velmi obstojně oslavila ve Světě záchranářů svých 11 let existence. Plnily se úkoly, dostávaly se odměny a tou největší pro nás byli spokojení návštěvníci.
Záchranný kruh oslavil svých 11 let existence opravdu velkolepě. Ve Světě záchranářů čekalo na návštěvníky několik stanovišť s úkoly, za které dostávali razítka a následně pak odměny. Stanoviště byla tématicky zaměřená na různé problematiky. Například za razítkem "Staň se záchranářem" se skrývalo prověření znalosti tísňových linek a u větších návštěvníků pak nácvik resuscitace. Kromě stanovišť děti mohly využít naše dopravní hřiště, které bylo v podstatě neustále pod návalem kol, koloběžek a odstrkovadel, ale také třeba motokár. Další aktivitou pak byla samotná návštěva našich domečků, kde lektoři záchranáři ukazovali, co všechno vlastně domečky umí. Na své si přišli i malí umělci, protože jsme tady měli stánek s tzv. "pískováním" obrázků. 
Společně s námi se do akce zapojilo i obchodní centrum Varyáda, které také slavilo 11-té narozeniny. Tam na lidi z celého regionu čekal bohatý program a další stanoviště. Jsme rádi, že i přes nepřízeň počasí, dorazila velká spousta lidí a pro nás z toho plyne, že Svět záchranářů a Asociace Záchranný kruh se už stali nedílnou součástí náplně rodinných aktivit. Velmi si toho vážíme a budeme se snažit i nadále naslouchat prosbám a požadavkům těch, kteří tady byli. 

Nedílnou součástí toho, aby vše fungovalo, jsou ale i naši partneři a i těm patří velký dík. Jmenovitě to jsou firma Witte a Eurovia, Obchodní centrum Varyáda, Radio Egrensis, Autospektrum 2000 s.r.o. a Dětské centrum Fantazie ze Sokolova. Děkujeme všem!

 
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík

Reflexní tkaničky

Cena: 2.64 EUR