Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Zajímavosti ze Záchranného kruhu
O NÁS > Zajímavosti ze Záchranného kruhu
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Internetový bezpečnostní portál

Informace, prevence, dění u nás i světě. To vše na jednom místě.

Projekt "Internetový bezpečnostní portál" je prvním z našich realizovaných projektů v rámci Integrovaného projektu "Záchranný kruh". 

Na tomto portálu se právě nacházíte. Tento projekt byl financován na základě grantu poskytnutého v rámci opatření 3.2 SROP: Podpora sociální integrace v Karlovarském kraji 2005 - 2006 a dále rozvíjen na základě poskytnutí dotace ze státního rozpočtu ČR prostřednictvím MVČR - GŘ HZS ČR.

______________________________________________________________________________________________

Tento portál zajišťuje účinnou a systematickou informovanost zejména s ohledem na bezpečnost a ochranu obyvatelstva. Přináší aktuální zpravodajství, výukové aplikace pro jednotlivé cílové skupiny - zejména děti a mládež, jejich pedagogy i rodiče, informuje o činnostech jednotlivých složek IZS, případně partnerů Asociace "Záchranný kruh", za účelem zlepšení informovanosti obyvatelstva v této oblasti.


Tento projekt má dopad na jednotlivé kraje i celou ČR tím, že budou zlepšeny životní podmínky, podmínky pro ochranu života, zdraví, životního prostředí a majetkových hodnot obyvatel prostřednictvím jednotného komunikačního prostředí, kterým je zajištěna jejich informovanost, posílena komunikace, spolupráce, prevence, příprava a pomoc v oblasti běžných nebezpečí, mimořádných událostí a krizových situací.

Dopady tohoto projektu lze charakterizovat jako:

Přidat komentář

Naši partneři