Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

ODKAZY
Archiv > Horní menu > ODKAZY
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Zajímavé odkazy

NEBEZPEČNÉ JEZY
Zajímavý portál věnující se problematice nebezpečných jezů. Dává přehled o jezech v ČR a radí zásady správného chování.

http://www.nebezpecnejezy.cz

POLICEJNÍ DENÍK
Zpravodajství pohledem civilního občana.

http://policejnidenik.cz/

HASIČSKÝ TÝDENÍK
Zpravodajství, reportáže, rozhovory, fotografie nebo kalendáře akcí, to je Hasičský týdeník. První svého druhu v České republice. Týdeník, který Vám bude chodit zdarma do emailové schránky každý týden a bude přinášet to nejzajímavější ze světa hasičů a to jak profesionálních, tak dobrovolných.

http://hasicskytydenik.cz/

IZDRAVI.INFO
Informační a metodický portál zaměřený na problematiku tělesného, duševního, rozumového, citového a mravního vývoje dětí a mládeže. Představuje užitečný nástroj nejen pro pedagogy. 

http://izdravi.info/

PŘIJDU VČAS!
Přijdu včas je projekt zaměřený zejména na zvyšování bezpečnosti dětí na dětských hřištích. Více informací naleznete na níže uvedeném odkazu.

http://www.prijdu-vcas.cz/

ŽIVOT PO MRTVICI
Mrtivice (cévní mozková příhoda) představuje závažné onemocnění, které za sebou zanechá téměř vždy závážné následky. Přestože je to většinou velmi těžké, je nezbytné se s těmito následky vyrovnat a neztratit chuť do života.
Portál "Život po mrtvici" podává pomocnou ruku nejen samotným pacientům, ale také jejich blízkým. Byl totiž vytvořen člověkem velmi kompetentním - lékařem (neurologem), který se stal pacientem.

http://www.pomrtvici.cz/

ZTRACENÉ DĚTI, O.S.
Ztracené děti, o.s. je nevládní, nezisková organizace, která se zabývá problematikou jak dlouhodobě, tak právě aktuálně ztracených dětí a mladistvých do 18 let věku a s tím související pomoc rodinným příslušníkům v této těžké situaci.

http://www.ztracene-deti.cz/

 

 

Přidat komentář

Naši partneři