Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

NEBEZPEČÍ VENKU
Osobní bezpečí > NEBEZPEČÍ VENKU
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP
KrádežeNakupování, placeníNástrahy létaPřepadeníV zahraničíZvířata

Nález munice

Nález různých zbraní, nevybuchlých granátů nebo jiné munice z dob válečných konfliktů není ještě dnes výjimkou. Můžete je zcela náhodně objevit při výkopových pracích domů a silnic, v lesních porostech, v řekách, na dnech rybníků, na poli, apod.

Tyto nálezy mohou být nebezpečné, je proto důležité vědět, jak se zachovat.

Na nádražích, na ulici, v obchodech, v prostředcích hromadné dopravy, v parku a na dalších místech se můžete setkat s podezřelými předměty. Je možné, že kufry, igelitové tašky s neznámým obsahem, balíčky apod., mohl na místě někdo zapomenout. Nelze však vyloučit variantu, že je na uvedených místech ponechal záměrně. Vzhledem k tomu, že podezřelá zavazadla mohou obsahovat různé nástražné výbušné systémy nebo nebezpečné látky, v případě nálezu postupujte podle těchto doporučení.

Stáhni si:

Osobní bezpečí - špatné chováníBěžná rizika - Rizikové chování dětí venkuBěžná rizika - Nebezpečí číhá i doma!Běžná rizika - Rizikové chování dětí v létě u vodyOsobní bezpečí - špatné chováníOsobní bezpečí - DomaBěžná rizika - Spoj dvojice obrázkůOsobní bezpečí - VenkuOsobní bezpečí - Bezpečné a nebezpečné chováníVystražné, zákazové symbolyBěžná rizika - Prostředí a činnostiOsobní bezpečí - Hazardní hryBěžná rizika - Nebezpečné předměty 2Osobní bezpečí -špatné chováníOsobní bezpečí - Neznámý člověkBěžná rizika - Prostředí, které mám rádBěžná rizika - Rizikové chování dětí na horáchBěžná rizika - Co by se mohlo stát?Běžná rizika - Pozor, při pádu se můžeš ošklivě poranit!

Může se hodit:

HASÍCÍ SPREJ PYROCOOL ROZBÍJEČ SKLA A ŘEZAČ PÁSŮ S PÍŠŤALKOU HAMMERBĚŽNÁ RIZIKAPracovní listy - Osobní bezpečíDětský hrnek "POLICIE"Nůž na bezpečnostní pásyNůž na bezpečnostní pásyZáchranářský kufříkDeskové hry - OSOBNÍ BEZPEČÍPracovní sešit - OSOBNÍ BEZPEČÍOsobní alarm Bodyguard 2Deskové hry - BĚŽNÁ RIZIKADětský hrnek "ZÁCHRANKA"Pracovní sešit - BĚŽNÁ RIZIKAPracovní listy - Běžná rizikaOSOBNÍ BEZPEČÍ15 ks pr. sešitů - OSOBNÍ BEZPEČÍDeskové hry - ZACHRAŇ SEDětský hrnek "HASIČI"Dětská souprava ZÁCHRANÁŘI

Skutečně se stalo:

Kvůli nálezu letecké pumy v Plzni bylo evakuováno přibližně 20 tisíc lidí

Ve středu krátce před polednem byla na atletickém stadionu v Plzni, ve Vejprnické ulici nalezena při výkopových pracích munice oválného tvaru, kdy se jedná o…Zjistit více

Naši partneři